Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tyto stránky vznikly velmi narychlo, ale věříme, že svůj účel přesto splní.

 

Máte-li jakýkoliv dotaz, námět, připomínku, můžete využít komentáře pod tímto článkem...

 


Použijte prosím některý z našich mailů pro možnost rychlejší odpovědi (dostupné po kliknutí na naše jména na úvodní stránce).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

díky clapci

(Radek , 9. 7. 2009 11:54)

Chlapáci díky moc že děláte tyto stránky díky nim jsme mohly pomoct v jižních čechách minulý týden a ted jedm pomahat na děčínsko nebejt těchto stránek tak bychom nevěděly kam jet eště jednou díky moc hodně zdaru při tvoření těchto stránek

Materiální pomoc

(Tea, 9. 7. 2009 10:39)

Dobrý den,máme zájem poskytnout materiání pomoc v oblasti jižní moravy. Potřebovala bych nějaký kontakt na postižené obce, kam by bylo možné osobně dovézt oblečení a ostatní věci.

Díky

(Markéta, 8. 7. 2009 22:14)

Michale díky za tyto stránky.Jsou perfektní a díky nim jsme nemálo dokázali a určitě ještě mnohé zvládneme.Díky,díky.

Chcete pomáhat??????

(MARKÉTA, 8. 7. 2009 18:50)

Radku a ostatní,pokud chcete a nevíte kam,tak zkuste zavolat Petře.Pomáhají přímo na místě už dnes a řeknou Vám jak a co.TEL:724338909 nebo koordinátora p.Součka tel:776016742.

Pomoc při úklidu + starší nábytek

(Kristýna , 8. 7. 2009 16:59)

Dobrý den, rádi pomůžeme, v termínu 20. - 21.7. pokud se nám podaří zařídit dovolená zůstaneme déle. Máme také nějaký nábytek který je možno darovat, ale na místě se budeme muset domluvit s někým na odvoze, máme jen osobáčka. V autě máme dvě místa odjíždíme z České Lípy. Pokud víte dejte prosím kontakt kde to bude v daný termín aktuální 606 752 959 stačí SMS.

Pozor!

(Michal Bareš, Rescueinfo o.s., 8. 7. 2009 16:55)

Z této diskuse zmizelo několik příspěvků. Nebyly smazány, ale přesunuty do samostatné rubriky "Nabídka pomoci". Věříme, že to pomůže větší přehlednosti.

osobní pomoc

(radek, 8. 7. 2009 11:58)

V pátek chceme jet pomáhat do oblastí postižené povodněma na děčínsku dejte prosím někdo vědet kde je to nejvíc potřeba povezem čistící prostředky. jedem ve třech a jsme schopni pomoct i fyzicka až do neděle kontakt na tel 739970608 a zájemci kteří by se rádi přidaly taky mužou volat aut a místa máme spoustu díky moc

Re: Simona

(Michal Bareš, Rescueinfo o.s., 8. 7. 2009 9:04)

Dobrý den, nejpostiženější obce na Děčínsku jsou Dolní Habartice, Markvartice, Horní Habartice, Srbská Kamenice, Benešov nad Ploučnicí. Obracet se můžete na pana starostu obce Markvartice, kde se scházeji i ostatní starostové. Kontakt v rubrice "Malé obce".

Tábor pro děti

(Markéta, 8. 7. 2009 8:31)

Podívejte se na stránky České Kamenice,nabízí tábor pro děti z vyplavených obcí.Neumím vložit odkaz.
Simono kontaktujte pana Součka z Adry na tel:776016472,již dnes je snad v Markvarticích s dobrovolníky.Nebo vyražte třeba do Dolních Habartic,pomoci je třeba všude.

pomoc při úklidu

(Simona, 8. 7. 2009 8:25)

Rádi bychom s manželem v sobotu pomohli při úklidu v některé obci na Děčínsku. Pokud můžete, dejte kontakt, kde je to nejvíce zapotřebí, případně s kým se můžeme domluvit. Děkuji.

Děčínsko

(Markéta, 7. 7. 2009 22:19)

Dnešek jsme trávili v oblasti Habartic a Markvartic.Opravdu nejhorší situace se zdá být v Habarticích,protože jim voda smetla 8 mostků z 9 a poškodila spoustu domů.Ráno jsme na úřadě dávali kontakty na koordinátora Adry a odkaz na tyto skvělé stránky.S naloženým autem jsme vyrazili mezi místní,kteří si jinak mohou dojít na obecní úřad pro úklidové prostředky.Vypadá to tam opravdu žalostně,všichni jsou unavení,pracují nepřetržitě,ale každý s vámi rád prohodí pár slov.Byli jsem velice mile překvapeni podporou,pomocí a snahou jakou si vzájemně vypomáhají.Každý si vzal jen to pro něj nejnutnější a posílal nás zase dál,se slovy,že potřebují i Ti ostatní.Obrovská solidarita a lidskost.
Možná bych měla poděkovat i já,za tuto zkušenost a přesvědčení o tom,že lidé si chtějí a umějí v nelehkých dnech pomáhat.
Pokud chcete pomoci,vyražte do těchto míst,kontaktujte Adru nebo ČČK.
Tito báječní a neuveřitelně vděční lidé na Vás čekají.

Díky za doplnění

(Michal Bareš, Rescueinfo o.s., 7. 7. 2009 13:07)

Nabídku jsem zveřejnil v rubrice "Osobní pomoc" snad se ještě někdo k Vám přidá...

povodně

(Ondra, 7. 7. 2009 12:45)

K nabídce volného místa v autě přidávám kontakt. díky za upozornění. 724 338 909

Re: Zdeňka Surovíková

(Michal Bareš, Rescueinfo o.s., 7. 7. 2009 11:16)

Očkování dětí v Olomouckém kraji - právě jsem obdržel odpověď z Ol. kraje:
Olomoucký kraj bude dle sdělení vedoucí odboru zdravotnictví ing. Eliášové postupovat v tomto případě shodně s krajem Moravskoslezským. Očkování bude realizováno Krajskou hygienickou stanicí v Olomouci, podrobnější informace lze získat u ředitele KHS MUDr. Z. Nakládala, Ph.D.

Přesně tak

(Michal Bareš, Rescueinfo o.s., 7. 7. 2009 10:43)

Já jen zareaguji na předchozí příspěvek. Pokud chcete, aby se nabídka nebo poptávka z této diskuse dostala hned na web a další komunikační prostředky, tak nezpaomeňte přidat kontakt. Jinak není možné pomoci.
To samé se týká případů kdy přidáváte nabídku přes kontaktní formulář na úvodní stránce. Děkujeme.

RE: Ondra

(LuKo, 7. 7. 2009 10:33)

Je to i pro ostatní - nechávejte tu na sebe kontakt. Takto sice víme, že jedete, ale nemáme možnost se s vámi dohodnout kdy a odkud.

povodně

(Ondra, 7. 7. 2009 9:30)

zdravím, chcete-li jet někdo pomoct na Děčínsko, tak zítra vyrážíme z Pardubic. plánujeme zůstat pár dní... pokud se chce někdo při cestě přidat-není problém. máme tři místa. jedeme přes Hradec Králové a Liberec.

Děčínsko

(Markéta, 7. 7. 2009 7:59)

Petro,vyberte si nejbližší místo.Pomoc je třeba všude,také jedeme co nejblíž.Každá ruka dobrá.Jinak včera jsem dostala kontakt na pana Součka,je koordinátorem z ADRY pro DĚČÍN.Tel:776016472!!!!!!!!!!!!!!
Dala mi ho koordinátorka pomoci v Bernarticích.Všichni pracují skvěle.Všem jim dík.
Nebojte se oslovit lidi ve Vašem okolí,pomoc Vám odmítne málokdo.Mám tu zkušenost.Dnes jedeme do Habartic,včera jsme to slíbili.
Zdeňko,Vám taky hodně sluníčka a síly.

pomoc

(Zdeňka, 7. 7. 2009 6:40)

Kdo potřebujete pomoc po povodních, zkuste oslovit Charitu určitě působí i na Děčínsku nechávám tu mail na pana Zamazalo, který organizuje pomoc na Olomoucku, určitě Vám dá kontak i na tamní Charitu, moc nám pomohli. My jsme byli na Moravě vytopení mezi prvními, tady je mail na pana Zamazala martin.zamazal@caritas.cz a nechávám mail i na sebe, kdyby jste potřebovali s něčím poradit, ráda Vám pomohu, protože matariálně a finančně jsme po tom velkém nadělení uplně na 0, ale věřte, že jsou lidé, kterým není lidské neštěstí lhostejné a rádi pomůžou i nám již pomáhají, alespoň s vybavením nábytkem nebo věcmi pro děti a tento web fungule také velmi výborně. Přeji Vám mnoho sil a sluníčka, ať to dáte zase do pořádku. Neváhejte se ozvat, pokud budu moci, poradím. Zdeňka Surovíková z Bělotína

RE: Petra

(LuKo, 7. 7. 2009 0:36)

Myslím, že neuděláte špatně, pokud vyrazíte do Markvartic nebo Habartic. Všichni se věnují Moravě a na Děčínsko se nějak pozapomnělo (Adra ani ČvT tam nepůsobí).