Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tyto stránky vznikly velmi narychlo, ale věříme, že svůj účel přesto splní.

 

Máte-li jakýkoliv dotaz, námět, připomínku, můžete využít komentáře pod tímto článkem...

 


Použijte prosím některý z našich mailů pro možnost rychlejší odpovědi (dostupné po kliknutí na naše jména na úvodní stránce).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nezájem Pracovního Úřadu Děčín

(Eva, 15. 6. 2013 16:54)

Dobrý den,jsem nezaměstnaná,hlásilala jsem se na prospěšné práce po povodních na pracovním úřadě Děčín,nemají zájem,moc ráda bych pomohla lidem kteří to nutně potřebují,nežli sedět u PC a kritizovat,jen je smutné že lidi kteří chtějí pracovat a pomoci nemají šanci.

Kontakty

(Pavel Vodička, zakladatel webu, 6. 6. 2013 4:23)

Dobrý den, zkuste se obrátit na ADRU, email: povodne@adra.cz, či tel. Praha (9:00 - 18:00) - 739 105 080

S pozdravem Pavel Vodička, zakladatel webu

pomoc při povodních 2013

(Vladěna Kopp Kozlowski, 4. 6. 2013 15:52)

Dobrý.. den,rádi bychom pomohli postiženým při povodni(nákup vod,hyg.potřeb nebo třeba dětských plen)dejte nám prosím vědět,kam je možno věci dovést...bydlíme v Praze ..děkuji za zprávu..zdravím Vladěna

Prosím o výmaz

(Radka Kašová, 3. 1. 2013 17:44)

Dobrý den chtěla bych vymazat co jsem zde v roce 2009 psala děkuji Kašová

korupce

(Ladislav Vokálek, 18. 3. 2011 18:16)

Věčné téma, nejen u nás, nýbrž na celém světě, a nejen dnes, ale podle profesora Koukolíka od počátku života na naší planetěA. A já se dokonce domnívám, že i tam, kde žijí lidské bytosti, o kterých ještě nevíme. Kdysi jsem někde na toto téma napsal domněnku, že nevíme, jak bychom se chovali na místě těch "korupčníků", které dnes tak vehementně odsuzujeme. Příležitost dělá zloděje. A pro korupčníky to není zlodějna - stalo se to samozřemou "zaslouženou odměnou" za jejich tak zodpovědnou práci.
Avšak co je moc, to je moc! Jak proti tomu postupovat i když víme, že se korupce úplně nikdy nevymítí?
Politik slouží lidu, těm, kteří mu dali důvěru. Napadlo mě v té sovislosti, že obyčejný voják i pro tu krátkou dobu vojenské služby také slouží lidu. Pro tuto službu přísahá, že nezklame. Proč by to samé nemohl přísahat každý politický funkcionář, kterému budou pro tuto službu svěřeny prostředky, většinou finanční z daní jeho voličů?
Ne všechny to odradí a ne od určitých korupčních částek. Je však možné, že budou tito důkladněji o tom přemýšlet, jestli a obzvláště jestli v té které výši to je ještě "stydaté", tedy ne nestydaté. Taková přísaha by pak měla být součástí naší ústavy. aby měla patřičnou váhu. Slova přísahy jistě nebylo těžké vymyslet s dborníky - bezplatně!

Daruji

(zdena, 19. 8. 2010 14:49)

Daruji pánské oblečení velikosti 5XL-7XL,jsem z Benátek n.J.,poraďte kam se obrátit.
můj email je milahlavac@seznam.cz

Daruji

(zdena, 19. 8. 2010 14:49)

Daruji pánské oblečení velikosti 5XL-7XL,jsem z Benátek n.J.,poraďte kam se obrátit.
můj email je milahlavac@seznam.cz

teplé peřinky

(Helena , 17. 8. 2010 17:08)

Doplnění:Mohu věci dovézt buď někam na Prahu západ ,nebo v Praze

darujem použitý nábytek

(vasek38@seznam.cz, 17. 8. 2010 17:55)

teplé peřinky

(Helena , 17. 8. 2010 17:03)

Ráda bych nabídla postiženým peřové deky a oblečení na cca 150 cm vysokou ženu. Můj mail je Helena.Marsalkova@seznam.cz

informace

(Pavel Vodička, 16. 8. 2010 21:32)

Zdravím, vložte vaši nabídku do sekce na facebooku ČT24: http://www.facebook.com/#!/CT24.cz?v=app_2373072738&ref=ts
nebo se obraťte s nabídkou na kontakty uvedené na této stránce: http://www.facebook.com/#!/CT24.cz?v=app_10442206389&ref=ts

Pavel Vodička

dotaz

(Kamila, 16. 8. 2010 21:23)

Dobrý den, chtěli bychom darovat nějaké rodině věci po dcerce, tak na 6-7 let, velmi zachovalé- ne roztrhané atd.. trička, mikiny gumáky, tepláky atd. jestli to mohu poslat, tak kam prosím, díky.
K nám na sever Moravy taky došla tenkrát pomoc..
Děkuji za info či nějakou adresu. S pozdravem Nedvídkovi Opava

oblečení

(zdena francová, 16. 8. 2010 20:54)

chtěla bych poslat oblečení ,ale nevím kam , bydlím v Kladně , děkuji za odpověď Francová ,607770710

POVODNE

(ALENA, 10. 8. 2010 15:26)

ZDRAVIM CHCI SE OPTAT JESTLI MUZU DOVEST OBNOSENE OBLECENI PRY V TV RIKALY ZE OBLECENI MUSI BIT NOVE.

pojištění proti povodni

(Fidži, 4. 6. 2010 21:45)

Dobrý den,zjistila jsem,že existují poj.,které spojišťují proti povodním,dokonce tato pojišťovna prý pojišťovala některé domy v Troubkách,tohle jsem sice jen slyšela,ale zdá se mi to dobrý nápad pro ty lidi,kteří stále a stále zůstávají bydlet v záplavových oblastech i přes to,že jim to vytopilo bydlení a sebralo jen to skoro vše a přesto zase začínají znova na onom místě.Já osobně to sice nechápu,ale asi k těm místům mají nějaké obrovské pouto a tak aspoň posílám pro tyto lidi maličkou insporaci,jak djostat nějaký ten nový domov zpět http://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-domacnosti

Ohlédnutí za velkou vodou

(Zdeňka Surovíková, 19. 2. 2010 8:15)

Dlouho jsem zde nepřispívala, ale pořád je tento web moje srdeční záležitost a mohla bych říci, že díky loňským povodním se mi můj dosavadní život změnil. Ne jen tím, že jsme sami byli vytopeni, ale tím, jak jsem se snažila udělat něco pro ostatní, kteří byli situací tak otřeseni, že nebyli schopni se postarat o sebe. Nevadilo mi to, že jsem se nestarala jen o sebe a o svojí rodinu. Bylo mi do vínku dáno sociální cítění a tak ráda pomáhám tam, kde je to zapotřebí. Díky velké vodě jsem se seznámila s úžasnými lidmi a někteří se stali i mými dobrými přáteli. Proto mě mrzí, že někteří lidé začínají tento web zneužívat a pak degradují a ztrácí důvěru pro lidi, kteří chtějí stále pomáhat. Nevěřím, že poslední příspěvky v Nabídce a Poptávce psali opravdu lidé, kteří nechtějí tuto lidskou dobročinnost zneužít. A proto apeluji na to, aby tito lidé se zamysleli nad účelem vzniku tohot webu a nekazili práci všech lidí, kteří se na jeho činnosti podíleli a již zde nepsali.

Pokud se mýlím a opravdu někdo s čistým srdcem může říci, že se mu zatím žádné pomoci od nikoho nedostalo může mi zde klidně napsat nebo na můj mail surovikovaz@seznam.cz a já mu sama pomohu hledat řešení.

Přeji všem lidem s dobrým a upřimným srdcem mnoho sil a harmonie ve svém životě.

P.s. Autorům i všem,kdo nějak přispěli svojí pomocí pro zmírnění následků povodní ze srdce děkuji a bylo mi potěšením se s nimi seznámit.


Zdeňka Surovíková
Bělotín

Re: Andrea Silna

(Michal Bareš, Rescueinfo o.s., 20. 7. 2009 18:58)

Dobrý den, pro přidávání nabídek pomoci používejte prosím rubriku "Nabídky pomoci". Odkaz je na úvodní straně. Pomůže to vetší přehlednosti.

Daruji oblečení nějaké hadry atd

(Andrea Silna, 19. 7. 2009 22:57)

Vzhledem k tomu, že jsem již poslala několik DMS, ale stále mám doma oblečení, které neunosíme a myslím, že by mohlo pomoct ráda bych ho někam poslala ale navím kam, neco jsou pínské mikče trička, neco jsou dětské věci, kdo by potřeboval ozvěte se.e-mail . Silnaandrea@seznam.cz

Daruji opblečení a jiné

(Andrea Silna, 19. 7. 2009 22:53)

Vzhledem k tomu, že jsem již poslala několik DMS, ale stále mám doma oblečení, které neunosíme a myslím, že by mohlo pomoct ráda bych ho někam poslala ale navím kam, neco jsou pínské mikče trička, neco jsou dětské věci, kdo by potřeboval ozvěte se.

Přímá peněžitá pomoc

(Pavel Vodička, zakladatel webu, 15. 7. 2009 14:20)

Odkaz přidáme na uvodní stránku


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »